Vážení zákazníci,

z důvodu předcházejícího státního svátku ve čtvrtek 28.9.2023

bude v pátek 29.9.2023 naše prodejna UZAVŘENA.

Děkujeme za pochopení.

Piaggio Liberty 125 ABS E5

Kód: 55/BLU 55/BIA 55/NER Zvolte variantu
Značka: Piaggio
78 900 Kč
Na dotaz Na dotaz Skladem Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kromě legendární Vespy vyrábí Piaggio také skútry pod skutečným názvem společnosti. Na rozdíl od Vespy se zde však nezaměřujeme na „Dolce Vita“, elegantní design, emoce a životní styl, ale na vysokou funkčnost, perfektní ovládání a kvalitu. Pragmatický řidič se cítí mnohem více přitahován skútry, které spolehlivě a bezpečně manévrují ve velkoměstském provozu, než někdo, kdo chce svým vozem vyjádřit vášeň a svobodu. S různými modely flotily Piaggio vědí, jak dokonale sloužit této cílové skupině.

Piaggio Liberty je dítětem velké rodiny skútrů. Městský skútr 125 cm3 je jasně zaměřen na každodenní použití v městských oblastech - snadno použitelný, extrémně obratný, ekonomický ve spotřebě, ale díky 125 cm3 stále dostatečně výkonný, aby vždy zažil výhodu na semaforech. Celkově to vede k bezkonkurenčnímu poměru ceny a výkonu.

Liberty je samozřejmě vhodný i na krátké jednodenní výlety o víkendech a svátcích. Jeho klíčová kompetence však jasně spočívá ve svištění v městských džunglích tohoto světa.

×

Splátková kalkulačka ESSOX