Piaggio Liberty 125 ABS E5

Kód: 55/BIA 55/NER 55/GRI 55/ROS Zvolte variantu
Značka: Piaggio
79 900 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

AKČNÍ CENA u barev nero a rosso PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kromě legendární Vespy vyrábí Piaggio také skútry pod skutečným názvem společnosti. Na rozdíl od Vespy se zde však nezaměřujeme na „Dolce Vita“, elegantní design, emoce a životní styl, ale na vysokou funkčnost, perfektní ovládání a kvalitu. Pragmatický řidič se cítí mnohem více přitahován skútry, které spolehlivě a bezpečně manévrují ve velkoměstském provozu, než někdo, kdo chce svým vozem vyjádřit vášeň a svobodu. S různými modely flotily Piaggio vědí, jak dokonale sloužit této cílové skupině.

Piaggio Liberty je dítětem velké rodiny skútrů. Městský skútr 125 cm3 je jasně zaměřen na každodenní použití v městských oblastech - snadno použitelný, extrémně obratný, ekonomický ve spotřebě, ale díky 125 cm3 stále dostatečně výkonný, aby vždy zažil výhodu na semaforech. Celkově to vede k bezkonkurenčnímu poměru ceny a výkonu.

Liberty je samozřejmě vhodný i na krátké jednodenní výlety o víkendech a svátcích. Jeho klíčová kompetence však jasně spočívá ve svištění v městských džunglích tohoto světa.

×

Splátková kalkulačka ESSOX