Piaggio Beverly 400 S E5

Kód: 228/ARA 228/ARG 228/NER Zvolte variantu
Značka: Piaggio
149 900 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Sportovní styl s černým sedlem s kontrastním dvojitým prošíváním a detaily s grafitovým efektem, jako jsou například tmavě šedé disky kol.

Beverly S vyniká svým sportovním, drsným charakterem, jehož designové linie a stylistické výstřelky svědčí o jeho bujarém duchu. Palivová nádrž je umístěna v tunelu mezi nohama pro lepší výkon a agilitu spolu s jízdními zážitky typickými spíše pro motocykly.
Matná grafitově šedá barva na nosiči zavazadel, stupačkách spolujezdce, středovém tunelu a ráfcích kol dává jasně najevo, že se jedná o skútr s nadhledem, stejně jako černé sedlo s dvojitým prošíváním.
Model Beverly S se dodává ve třech barvách: elegantní matná černá Nero Tempesta a stříbrná Argento Cometa a ohromně charismatická lesklá oranžová Aranco Sunset.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kromě legendárního modelu Vespa vyrábí Piaggio skútry také pod svým vlastním jménem v italském městě Pontedera. Na rozdíl od Vespy však není kladen důraz na "Dolce Vita", ušlechtilý design, emoce a životní styl, ale na vysokou funkčnost, dokonalé ovládání a kvalitu. Pragmatického jezdce mnohem více zaujmou skútry, které spolehlivě a bezpečně manévrují v městském provozu, než ten, kdo chce prostřednictvím svého vozidla vyjádřit vášeň a svobodu. Díky různým modelům vozového parku Piaggio umí tuto cílovou skupinu dokonale obsloužit.

Beverly je absolutní hvězdou v týmu velkých kolových skútrů Piaggio. S motorem o objemu 300 nebo 400 cm3 je určen pro trochu jinou klientelu s poněkud jinými představami a požadavky než jeho mladší sestry Medley a Liberty. S povinným přechodem všech nových modelů na emisní normu Euro 5 se Piaggio chopilo příležitosti a dalo modelům Medley nové srdce, které bije silněji než kdykoli předtím. Výkon 25,8 k ve verzi 300 a 35,4 k s objemem 400 cm3 dává skútru impozantní start, který způsobí pokles čelisti na nejedné křižovatce.

I ve všech ostatních ohledech je Beverly spíše radost pohledět, než že by to byla dřina. Koloběžka s velkými koly splňuje všechny parametry, které byste od univerzální koloběžky očekávali. Díky standardnímu bezklíčovému systému a 5,5palcovému LCD displeji jste technicky ve špičkovém režimu. Široké sedlo vždy poskytuje dostatečné pohodlí i pro nejštíhlejší sedlo. Dlouhé jízdy, které díky výkonnému motoru stejně nejsou problémem, se stávají skutečným potěšením.

×

Splátková kalkulačka ESSOX